Nowa kurtyna IsolAir do chłodni i mniejszych mroźni

Specjalne rozwiązanie dla chłodni i mniejszych mroźni
Kurtyna powietrzna IsolAir specjalnie zaprojektowana do separacji klimatów pomieszczeń o względnie stałych temperaturach (sterowanie 2-stopniowe) lub separacji pomieszczeń i środowiska zewnętrznego dla mniejszych otworów (sterowanie transformatorowe). IsolAir sprawdza się szczególnie w chłodniach i mniejszych mroźniach zakładów produkcyjnych, supermarketów lub centrach dystrybucyjnych.

Łatwa logistyka
Dzięki oddzieleniu stref klimatycznych, kurtyna powietrzna IsolAir pozwala na pozostawienie otwartych drzwi przy jednoczesnym utrzymywaniu temperatur na stałym poziomie . W rezultacie ruch i transport  miedzy strefami jest szybszy i bezpieczniejszy.

Optymalna separacja klimatów
W kurtynie przemysłowej marki Biddle – IsolAir, część nawiewna kurtyny jest zoptymalizowana. Podwójny system RECTIFIER gwarantuje, że wzburzony strumień powietrza kształtowany jest w laminarną (bez turbulencji) strugę równoległą do powierzchni chronionego otworu. Dzięki temu zminimalizowane zostaje zjawisko indukcji (podsysania) powietrza, co pozwala na łatwiejszą penetrację strumienia do poziomu podłogi. Uzyskujemy mniejsze zużycie energii, przy wysokiej skuteczności.

Półautomatyczne sterowanie
W zależności od różnicy temperatur mierzonej przez termostat, moduł sterowania automatycznie przełącza się między dwoma poziomami pracy. Urządzenie IsolAir pracuje zawsze z optymalną wydajnością, zapewniając w rezultacie wysoką skuteczność separacji.

Nowoczesny wygląd
Urządzenie posiada nowoczesny wygląd zgodny z najnowszymi trendami w sektorze. Zredukowana głębokość urządzenia sprawia, iż kurtyna powietrzna IsolAir nadaje się również do mniejszych obiektów.

Kurtyna dostępna jest w długościach : 150, 200 i 250 cm.  
IsolAir  produkowana jest w dwóch standardowych kombinacjach kolorów (RAL5011/RAL9006 i RAL9016/RAL9006) oraz w wykonaniu ze stali nierdzewnej. 

Newsletter

zapisz się do naszego newslettera aby uzyskać najnowsze informacje