Oświadczenie

Prawa autorskie 
Zawartość tej strony internetowej oraz dane, grafiki, dźwięki, teksty i ich połączenia umieszczone na naszej stronie, jak również zastosowane oprogramowanie, chronione są prawami autorskimi i prawami dotyczącymi baz danych. Prawa te są własnością firmy Biddle GmbH. Zabrania się kopiowania tej strony lub jakiegokolwiek jej składnika bez wcześniejszej pisemnej zgody Biddle.

Znaki towarowe
Chyba, że stwierdzono inaczej, wszystkie słowa i loga znaków towarowych znajdujących się na tej stronie są własnością firmy Biddle. Zabrania się stosowania tych znaków towarowych bez wcześniejszej pisemnej zgody firmy Biddle.

Odpowiedzialność karna 
Mimo zwrócenia szczególnej uwagi na kompozycję strony i zawartych na niej danych, Biddle nie gwarantuje kompletności danych, ich poprawności lub aktualności. Biddle nie bierze żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie lub pośrednie straty związane z wykorzystaniem dostępności strony lub jakiegokolwiek dostarczonego oprogramowania.

Informacje od osób trzecich 
Jakakolwiek informacja zamieszczona na tej stronie, pochodząca od osób trzecich, reprezentuje osobistą opinię danej osoby. Firma Biddle nie jest w żaden sposób odpowiedzialna ani za zawartość tych informacji, ani za dostęp lub informacje na jakiejkolwiek innej stronie połączonej z naszą stroną.  

Fotografie
Na tej stronie, wykorzystano część zdjęć, które nie zostały wykonane przez Biddle. Fotografie te zostały nabyte od nationalebeeldbank.nl i Shutterstock.com.

Grafika i układ
Zabrania się kopiować naszą stronę internetową.

Project i wykonanie
Nasza strona internetowa jest tworzona we współpracy z Sterc - Internet & Marketing.

Newsletter

zapisz się do naszego newslettera aby uzyskać najnowsze informacje