Obsługa & jakość

Jesteśmy dumni, mogąc zapewnić Państwu obsługę najwyższej jakości. Obsługa Biddle oznacza:

  • Szybką dostawę
  • Produkcję w Holandii
  • Komponenty o długiej żywotności
  • Produkty łatwe w konserwacji
  • Produkty łatwe w montażu
  • Kompletną i wiarygodną dokumentację  


Proces ciągłego udoskonalania
W firmie Biddle wierzymy, że w każdej dziedzinie oferujemy naszym klientom maksimum, jednocześnie oszczędnie gospodarując  zasobami. Firma jest zaangażowana w bieżące usprawnianie wszystkich procesów. Produkcja i montaż opracowywane są zgodnie z zasadami Lean Manufacturing (Oszczędne wytwarzanie). W ten sposób Biddle zobowiązuje się do skrócenia czasu realizacji i eliminacji marnotrawstwa. Doprowadziło to do wzrostu produkcji o nie mniej niż 40%. W rezultacie nasi klienci korzystają z usług najlepszej jakości. 

Jakość
Jakość jest naszym priorytetem. Dlatego też wszystkie nasze produkty opracowywane są w oparciu o gruntowne badania i poddawane są wszechstronnym testom. Nasze urządzenia wykonane są z wysokiej jakości komponentów, wyposażone są w redukujące hałas obudowy i nowoczesne systemy  sterowania. Nasza firma posiada certyfikat ISO 9001 i ISO 14001. Gwarantujemy, że nasze produkty są najwyższej jakości  oraz przyjazne dla środowiska. Ponadto spełniają najwyższe standardy i są zgodne z odpowiednimi dyrektywami CE.

Gwarancja  
Wszystkie produkty Biddle posiadają w standardzie dwuletnią gwarancję, z możliwością jej wydłużenia do 5  lat. Wszystkie produkty opuszczające fabryką są testowane.

Serwis
W przypadku jakichkolwiek problemów lub nieprawidłowości w działaniu urządzeń, nasz Dział Serwisu podejmie adekwatne działania. Dział ten oferuje wsparcie telefoniczne, planuje inspekcje w celu dokonania ewentualnych napraw i konserwacji naszych urządzeń.

Newsletter

zapisz się do naszego newslettera aby uzyskać najnowsze informacje